1/3

OLSZTYN – LIDZBARK WARMIŃSKI - GÓROWO IŁAWECKIE - KAMIŃSK  
rozkład jazdy           

* BUSY ODJEŻDŻAJĄ Z DWORCA AUTOBUSOWEGO W  OLSZTYNIE
   - STANOWISKO NR 3 -
Olsztyn DWORZEC AUTOBUSOWY                                               Legenda :
8:10SN  9:45  11:10SN  12:55SN  14:45  16:05SN  17:05SN  19:25
          
Dywity ul. Grzybowa                                                                   SN  - kursuje w soboty i niedziele
8:18SN  9:53  11:18SN  13:03SN  14:53  16:13SN  17:13SN  19:33N            N  - kursuje tylko w niedziele i święta
Dywity GOK 
8:19SN  9:54  11:19SN  13:04SN  14:54  16:14SN  17:14SN  19:34N   
Dywity Agro Helena
8:20SN  9:55  11:20SN  13:05SN  14:55  16:15SN  17:15SN  19:35N
Ługwałd
8:22SN  9:57  11:22SN  13:07SN  14:57  16:17SN  17:17SN  19:37N
Stary Dwór
8:34
SN  10:09  11:34SN  13:19SN  15:09  16:29SN  17:29SN  19:49N
Dobre Miasto
8:37SN  10:12  11:37SN  13:22SN  15:12  16:32SN  17:32SN  19:52N
Kosyń
8:39
SN  10:14  11:39SN  13:24SN  15:14  16:34SN  17:34SN  19:54N
Smolajny
8:42
SN  10:17  11:42SN  13:27SN  15:17  16:37SN  17:37SN  19:57N
Wichrowo
8:43SN  10:18  11:43SN  13:28SN  15:18  16:38SN  17:38SN  19:58N
Stryjkowo
8:47SN  10:22  11:47SN  13:32SN  15:22  16:42SN  17:42SN  20:02N
Miłogórze kolonia
8:49SN  10:24  11:49SN  13:34SN  15:24  16:44SN  17:44SN  20:04N
Miłogórze ATMOS
8:52SN  10:27  11:52SN  13:37SN  15:27  16:47SN  17:47SN   20:07N
Miłogórze
8:54SN  10:29  11:54SN  13:39SN  15:29  16:49SN  17:49SN  20:09N
Kraszewo
8:57SN  10:32  11:57SN  13:42SN  15:32  16:52SN  17:52SN  20:12N
Nowosady
8:59SN  10:34  11:59SN  13:44SN  15:34  16:54SN  17:54SN  20:14N
Lidzbark Warm. ul.Olsztyńska
9:02SN  10:37  12:02SN  13:47SN  15:37  16:57SN  17:57SN  20:17N
Lidzbark Warm.  ul.Kolejowa
7:25  9:05SN  10:40  12:05SN  13:50SN  15:40  17:00SN  18:00SN  20:20N
Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
7:27  9:07SN  10:42  12:07SN  13:52SN  15:42  17:02SN  18:02SN
Wielochowo n/ż
7:30  9:10SN  10:45  12:10SN  13:55SN  15:45  17:05
SN  18:05SN
Redy
7:33  9:13SN  10:48  12:13
SN  13:58SN  15:48  17:08SN  18:08SN
Nowa Wieś Wielka
7:36  9:16SN  10:51  12:16
SN  14:01SN  15:51  17:11SN  18:11SN
Nerwiki
7:37  9:17SN  10:52  12:17
SN  14:02SN  15:52  17:12SN  18:12SN
Pieszkowo  szkoła
7:40  9:20SN  10:55  12:20
SN  14:05SN  15:55  17:15SN  18:15SN
Zielenica
7:43  9:23SN  10:58  12:23
SN  14:08SN  15:58  17:18SN  18:18SN
Gruszyny
7:45  9:25SN  11:00  12:25SN  14:10SN  16:00  17:20SN  18:20SN

Górowo Ił. ul.Olsztyńska 
7:48  9:28SN  11:03  12:28SN  14:13SN  16:03  17:23SN  18:23SN

Górowo Ił. ul.A.Krajowej
7:50  9:30SN  11:05  12:30SN  14:15SN  16:05  17:25SN  18:25SN

Górowo Ił. ul.W.Polskiego
7:52  9:32SN  11:07  12:32SN  14:17SN  16:07  17:27SN  18:27SN

Górowo Ił. ul.Przemysłowa
7:54  9:34SN  12:34SN  14:19SN  17:29SN
Paustry nż.
7:56  9:36SN  12:36SN  14:21SN  17:31SN

Kamińsk skrz.
7:58  9:38SN  12:38SN  14:23SN  17:33SN

Kamińsk ul.Obrońców Westerplatte
8:00  9:40SN  12:40SN  14:25SN  17:35SN

KURSUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU   SN- KURUSJĄ W SOBOTY I  NIEDZIELE


KAMIŃSK – GÓROWO IŁAWECKIE – LIDZBARK WARMIŃSKI – OLSZTYN
rozkład jazdy

Kamińsk ul.Obrońców Westerplatte                           Legenda :
6:50  8:50  10:25SN  12:57SN  14:55SN  17:35SN                     
Kamińsk skrz.                                                               SN  -  kursują w soboty i niedziele
6:52  8:52  10:27SN  12:59SN  14:57SN  
17:37SN                  N  - kursuje tylko w niedziele i święta
Paustry  nż. 
6:54  8:54  10:29SN 
13:01SN  14:59SN  17:39SN 
Górowo Ił. ul.Przemysłowa
6:56  8:56  10:31SN 
13:03SN  15:01SN  17:41SN     
Górowo Ił. ul.Wojska Polskiego    
6:10  7:00  9:00  10:35SN  11:40  
13:07SN  15:05SN  16:15  17:45SN 
Górowo Iław. ul.Armii Krajowej  
6:12  7:02  9:02  10:37SN  11:42  
13:09SN  15:07SN   16:17  17:47SN
Górowo  Iław. ul.Olsztyńska    
6:14  7:04  9:04  10:39SN  11:44  13:11SN  15:09SN  16:19  
17:49SN
Gruszyny    
6:17  7:07  9:07  10:42SN  11:47  13:14SN  15:12SN  16:22  
17:52SN
Zielenica    
6:19  7:09  9:09  10:44SN  11:49  13:16SN  15:14SN  16:24  
17:54SN
Pieszkowo  szkoła  
6:23  7:13  9:13  10:48SN  11:53  13:20SN  15:18SN  16:28  
17:58SN  
Nerwiki 
6:25  7:15  9:15  10:50SN  11:55  13:22SN  15:20SN  16:30  
18:00SN
Nowa  Wieś  Wielka  
6:27  7:17  9:17  10:52SN  11:57  13:24SN  15:22SN  16:32  18:02SN 
Redy    

6:30  7:20  9:20  10:55SN  12:00  13:27SN  15:25SN  16:35  18:05SN   
Wielochowo  n/ż  
6:33  7:23  9:23  10:58SN  12:03  13:30SN  15:28SN  16:38  18:08SN
Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
6:35  7:25  9:25  11:00SN  12:05  13:32SN  15:30SN  16:40  18:10SN
Lidzbark W. ul.Kolejowa    
6:40SN  7:30  9:30SN  11:05SN  12:10  13:35SN  15:35SN  16:45  18:15N 
Lidzbark W. ul.Olsztyńska
6:43SN  7:33  9:33SN  11:08SN  12:13  13:38SN  15:38SN  18:18N   
Nowosady   
6:46SN  7:36  9:36SN  11:11SN  12:16  13:41
SN  15:41SN  18:21N   
Kraszewo  
6:48SN  7:38  9:38
SN  11:13SN  12:18  13:43SN  15:43SN  18:23N  
Miłogórze   
6:50SN  7:40  9:40
SN  11:15SN  12:20  13:45SN  15:45SN  18:25N  
Miłogórze  ATMOS   
6:51SN  7:41  9:41
SN  11:16SN  12:21  13:46SN  15:46SN  18:26N    
Miłogórze KOLONIA  
6:54SN  7:44  9:44SN  11:19SN  12:24  13:49SN  15:49SN  18:29N  
Stryjkowo   
6:56SN  7:46  9:46
SN  11:21SN  12:26  13:51SN  15:51SN  18:31N  
Wichrowo   
7:00SN  7:50  9:50SN  11:25SN  12:30  13:55SN  15:55SN  18:35N   
Smolajny
7:02SN  7:52  9:52
SN  11:27SN  12:32  13:57SN  15:57SN  18:37N
Kosyń 01/02
7:05SN  7:55  9:55SN  11:30SN  12:35  14:00SN  16:00SN  18:40N  
Dobre Miasto 
7:08SN  7:58  9:58SN  11:33SN  12:38  14:03SN  16:03SN  18:43N  
Stary Dwór   
7:11SN  8:01  10:01SN  11:36SN  12:41  14:06SN  16:06
SN  18:46N   
Ługwałd   
7:23SN  8:13  10:13SN  11:48SN  12:53  14:18SN  16:18SN  18:58N
Dywity Agro Helena
7:25SN  8:15  10:15SN  11:50SN  12:55  14:20SN  16:20SN  19:00N    

Dywity GOK
7:26SN  8:16  10:16SN  11:51SN  12:56  14:21SN  16:21SN  19:01N
Dywity - Grzybowa
7:27SN  8:17  10:17SN  11:52SN  12:57  14:22SN  16:22SN  19:02N 
Olsztyn ul.Sybiraków  
7:31SN  8:21  10:21SN  11:56SN  13:01  14:26SN  16:26SN  19:06N   

Olsztyn ul.Limanowskiego  
7:33SN  8:23  10:23SN  11:58SN  13:03  14:28SN  16:28SN  19:08N   

Olsztyn DWORZEC AUTOBUSOWY  
7:35SN  8:25  10:25SN  12:00SN  13:05  14:30SN  16:30SN  19:10N  

KURSUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU   SN- KURUSJĄ W SOBOTY I  NIEDZIELE

 

SARNOWO kol.- ROGÓŻ szkoła - KNIPY - ROGÓŻ  szkoła - LIDZBARK WARMIŃSKI

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Wróblik – Lidzbark Warmiński - Kraszewo szkoła

Wróblik
07:15 14:55

Łaniewo

07:21 14:49

Bobrownik

07:25 14:45

Długołęka

07:29 14:41

Lidzbark Warm. ul. Ornecka

07:33 14:37

Lidzbark Warm. ul. Olsztyńska

07:35 14:35

Kraszewo szkoła

07:45 14:25

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej